Щиро вітаю вас з Днем міста, яке ми відзначаємо 13 вересня. День народження міста як і день народження будь-якої людини ‒ це гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань. В нашому випадку тих, які стосуються добробуту громади, перспектив соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою нашої рідної домівки ‒ міста Липовець.

Низько вклоняємося бойовому і трудовому подвигу дідів і батьків ‒ невтомних трударів різних професій і різних соціальних прошарків, які залишили нам у спадок це затишне місто і все в ньому для повноцінного життя, для майбутнього, для праці, навчання, розвитку.

Щиро вітаю всю громаду, кожного містянина, кожну родину з Днем міста ‒ світлим святом, яке обов’язково повинно бути в нашому житті, щоб наповнити його гордістю за наш мальовничий край, наших трудящих людей, духовністю і вірою в майбутнє, у мир і спокій в нашій країні. Зичу всім міцного здоров’я, родинного щастя, віри, любові, добробуту і успіхів, а нашому місту ‒ щасливих подій, економічного і соціального розквіту і перспектив.

Дорогі липівчани! Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю!Особлива подяка і шана Героям АТО, які боронили і боронять кордони нашої країни. Вічна пам»ять Героям, які віддали життя за свободу та незалежність Батьківщини.

Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту.

Нехай якнайшвидше завершиться війна на сході нашої держави, і тоді ми матимемо право з радістю святкувати День міста.

Хай квітне наш рідний Липовець! Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед липівчан. З Днем народження, рідне місто!

 

З повагою, міський голова Микола Грушко