КП “Липовецьводоканал” Липовецької міської ради надає послуги із водопостачання та водовідведення. Станом на 01.01.2019 року кількість фізичних споживачів становить 2922 абонентів, юридичних – 102 абоненти. За період 2018 року підприємством надано послуг по водопостачанню на суму – 2338,5 тис. грн по водовідведенню на суму – 313,4 тисяч грн., об’єм піднятої води   за звітний період становить – 182,4 тис. м3.

Нині актуальною проблемою залишається водопостачання якісною водою споживачам. Тому на протязі 2018 року було обладнано станціями для очистки води свердловини по вул. Б. Хмельницького та вул. Новоселів у м. Липовець, на суму відповідно 196653,00 грн. та 179876,6 грн., внаслідок чого якість води було доведено до Державних санітарних норм і правил “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною”. Проведено навчання працівників підприємства для обслуговування та виробничого контролю якості води.

Станом на початок 2019 року водопостачання надається близько 96 % жителям міста. На протязі 2018 року за підтримки міської ради проведено водогони по вул. Вишневій та частини вул. Некрасова, вулицях Глінки, Матросова та  Нахімова, на що використано 96140 грн. для придбання труб та комплектуючих.

Основною проблемою та фактором впливу на вартість надання послуг по водовідведенню є мала кількість споживачів, які користуються мережею центральної каналізації. Разом з цим відсутність мереж каналізації та користування вигрібами значною мірою впливає на якість грунтових вод та на загальний екологічний стан.

У 2018 році за кошти Обласного екологічного фонду та співфінансування міського бюджету було побудовано каналізаційну мережу по вул. 40 річчя Перемоги, Липківського та Шевченка. Внаслідок виконаних заходів проекту збудовано 410 м само плинної та 90 м напірної мереж каналізації, підключено 74 фізичних осіб та 10 юридичних, збудовано  каналізаційну насосну станцію, на що використано 520104 грн.

Для подальшого каналізування міста виготовлено проектну документацію для  каналізування будинків по вул. Героїв Майдану від Торгового дому до підприємства “Комунсервіс”. Вартість виготовлення проектно – кошторисної документації 56051 грн. (кошти бюджету міста).

Враховуючи зношеність мереж, їх протяжність, кількість насосних станцій та свердловин, працівники підприємства прикладають багато зусиль для надання якісних послуг та забезпечення стабільного фінансового стану . Це слюсарі відновлювальних робіт Ставерський Дмитро, Стрижеус  Микола, Джемула Василь, машиністів насосних установок Бабур Тамара, Чигур Валерій, Михайлов Максим, водій Коберник Василь, контролери  Постовик Марина, Ламанова Ольга, Алєксєєнкова Тетяна, фахівця відділу збуту послуг Баранюк Людмила, інженер Святенький Сергій, економіст Коваленко Раїса  та головний бухгалтер Рижко Юлія.

Окремо хотілося б відзначити працівників  Турбівської дільниці, які за підтримки міського голови Грушко Миколи Терентійовича надають якісні послуги по водопостачанню та водовідведенню жителям селища Турбів .Це машиністи насосних установок Сторожук Володимир, Ямчук Микола,  водій Іскра Володимир, майстер Дерев `янко Петро, оператор очисних споруд  Пальчук Ганна, бухгалтер Дерев`янко Марія.

На передодні Дня працівника житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення вітаємо всіх працівників, які працюють у даній сфері та знаходяться на заслуженому відпочинку.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємся, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках, підприємствах, установах була вода, тішило око освітленні та прибрані вулиці.

Дорогі друзі! Багато хто із наших колег зустріне цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка нашої роботи.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі.

І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.