З 1 січня 2020 року особи, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг,  мають право у будь-який час подати заяву про перехід на готівкову грошову форму виплат пільг.

Отримати пільгу готівкою можна на картку через уповноважені банки. Для цього необхідно звернутися  до управління соціального захисту населення за адресою: м. Липовець, вул. Героїв Майдану, 22, каб. №2 з відповідною  заявою, в якій необхідно зазначити куди перераховувати гроші: номер рахунку пільговика в уповноваженому банку (не плутати з номером картки!)

Для того, щоб отримати номер рахунку необхідно звернутися до банку  та обов’язково повідомити працівнику банку про те, що рахунок потрібен для виплати пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива та скрапленого газу в грошовій формі, отримавши при цьому довідку з номером рахунку. Це можна зробити в банку, де пільговик отримує пенсію, соціальні допомоги чи заробітну плату.

Для того щоб отримувати пільги готівкою через  “Укрпошту” відповідну  заяву до управління праці та соціального захисту потрібно  буде надати   по завершенню опалювального сезону  – в травні.

Пільга в готівковій формі буде надаватись з наступного місяця, після подання заяви.

 

Управління праці та соціального захисту

Липовецької РДА