засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Липовецької міської ради від 17 березня 2020 року

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про посилення на території Липовецької міської ради  заходів карантину введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на території міської ради респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

 

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію міського голови Грушка М.Т. взяти до відома.
 2. З 00 год. 00 хв. 18 березня поточного року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Липовецької міської ради до скасування обмежувальних заходів:
  – фітнес-клубів, спортивних майданчиків та стадіонів, бібліотек та інших закладів культури;
  – усіх торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;
  – ринків (крім продовольчої групи товарів);
  – перукарень;
  – закладів громадського харчування, в тому числі барів, кафе;
  – інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.
  Дозволяється здійснювати роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, провадити банківську, страхову та комунікаційну діяльність, а також торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
  3. Посилити протиепідемічний режим на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності з проведенням поточних дезінфекційних заходів.
  4. Довести до відома торгівельних мереж продовольчих магазинів, аптек тощо вимоги щодо забезпечення:
  – персоналу магазинів та продавців на ринку засобами індивідуального захисту (маски, рукавички тощо);
  – реалізацію товарів на продовольчих ринках проводити виключно з прилавків;
  – оптимізація кількості покупців, що одночасно перебувають у закладах торгівлі, шляхом встановлення граничної чисельності споживачів в залежності від торговельних площ та обслуговуючого персоналу з дотриманням безпечної відстані.
  5. Заборонити:
  – проведення всіх масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, релігійних та інших) у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування.
  6. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

7.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

Голова комісії ТЕБ та НС                                       Микола ГРУШКО

 

Секретар комісії                                                       Олег ПЕЧОЛАТ