Засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Липовецької міської ради від 26 березня 2020 року
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про виконання рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Липовецького району та переведення районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області з режиму функціонування «Підвищена готовність» на території Липовецької міської ради.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:
1.Інформацію міського голови Грушка М.Т. взяти до відома.
2. Рекомендувати реалізацію садивного матеріалу за попереднім замовленням через засоби мобільного зв’язку, або кур’єрською службою (з дотримання вимог карантину).
Термін виконання: з 26 березня 2020 року до скасування заборони.
3. Всі заклади та установи, які продовжують діяльність у період обмежувальних заходів, мають встановити позначки соціальної дистанції 1,5 м. Термін виконання: з 26 березня 2020 року до скасування заборони.
4. КП «Комунсервіс» (Бондаренко М.В.) попередити керівників суб’єктів господарювання, що у разі порушення карантинних вимог, настає адміністративна та кримінальна відповідальність в умовах надзвичайної ситуації.
Термін виконання: з 26 березня 2020 року до скасування заборони.
5. Надати дозвіл спеціалізованим об’єктам міста з реалізації засобів захисту рослин, насіння, садивного матеріалу та кормів для тварин.
Термін виконання: з 26 березня ц.р.
6. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Голова комісії ТЕБ та НС Микола ГРУШКО

Секретар комісії Олег ПЕЧОЛАТ