засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 червня 2020 року м. Липовець
Голова комісії: Грушко М.Т.
Секретар комісії: Печолат О.В.
Присутні члени комісії: Карбівська Н.В., Фоміна О.В., Петрівський С.Р., Бондаренко М.В., Лебідь А.М.
Порядок денний:
1. Щодо уточнення режиму роботи суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами.
Виступив: міський голова Грушко М.Т. з інформацією щодо виконання протоколу засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.06.2020 року №26.
У зв’язку із зверненням Регіональної ради підприємців від 25 червня 2020 року №02/06/20 щодо встановлення більш раннього режиму роботи для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами та з метою зменшення черг споживачів до продовольчих магазинів у піковий період, пропонується встановити початок роботи з 7:00 години для вищезазначених суб’єктів господарювання за виключенням тих, які здійснюють свою діяльність на ринках та продовольчих магазинів, які працюють у цілодобовому режимі.
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:
1. Рекомендувати встановлення початку роботи з 7:00 години для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами, крім ринків та продовольчих магазинів, які працюють у цілодобовому режимі.
Термін виконання: до закінчення адаптивного карантину
2. Щодо обмежування часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптованого карантину
Виступив: міський голова Грушко М.Т. , який доповів членам комісії про звернення громадян та підприємців міста щодо прийняття міською комісією 26 червня ц.р. обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптованого карантину. Запропонував, у зв’язку з відсутністю росту хворих на СОVID-19 у місті та районі, встановити обмеження з 23 год.
В обговоренні питання взяли участь Печолат О.В.,Фоміна О.В.
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

3. Пункт 1 рішення міської комісії з ТЕБ та НС від 26.06.2020р. викласти у новій редакції :
Рекомендувати обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 23-ї години.
Термін виконання: до закінчення адаптивного карантину.

Голова комісії ТЕБ та НС Микола ГРУШКО

Секретар комісії Олег ПЕЧОЛАТ