З 25.10.2019 року за дорученням Міністерства інфраструктури України,
відповідно до вимог Наказу Міністерства інфраструктури України від 26.07.2013 №551 «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту» (надалі – навчання), розпочав свою роботу Навчальний центр Інституту.
Навчання є обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, які надають послуги з перевезення пасажирів та/чи вантажів автомобільними транспортними засобами на договірних умовах за плату, і, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», зобов’язані організовувати підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів за наступними напрямами:
1) з питань надання послуг автомобільного транспорту (внутрішні/ міжнародні перевезення пасажирів та вантажів);
2) з питань безпеки (безпека перевезень/охорона праці/пожежна безпека).
Оскільки, у зв’язку з поширенням епідемії COVID-19, урядом ухвалено рішення щодо запровадження карантину на території України, Навчальний центр звернувся до Міністерства, який в свою чергу, погодив ініціативу, а саме налагодження та підтримку навчального процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.
Україна, як і решта світу повинні зробити все, щоб зупинити поширення коронавірусу та захистити своїх громадян. В рамках заходів, які прийняті урядом, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19), Українці повинні мати належні умови, щоб повноцінно працювати та навчатися. Сучасні технології дозволяють все це робити достатньо ефективно.
За більш детальною інформацією про дистанційне навчання з підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, з питаннями безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки можна ознайомитись на офіційному сайті Навчального центру: http://dpmedtrans.com/
Для отримання додаткової інформації прохання звертатися до наших фахівців за телефоном: +38 (067) 4660810.