Сьогодні, 15 березня в.о. міського голови Олеся Назаренко провела щотижневу нараду з керівниками відділів та управлінь міської ради.

У нараді взяли участь заступники міського голови С.С.Кропивницький, О.В.Фоміна, керуючий справами виконавчого комітету міської ради О.В. Печолат.

В першу чергу, присутні обговорили питання підготовки до чергової сесії міської ради, яка запланована на 23 березня поточного року. Начальник організаційного відділу Інна Рябоконь звернулася з проханням подати остаточні проекти рішень, які будуть винесені на розгляд депутатів.

Далі Олеся Олександрівна заслухала кожного керівника структурного підрозділу про стан справ у відділах та управліннях міської ради. Керівники відзвітували про проведену роботу на минулому тижні та озвучили нагальні питання, які необхідно вирішити на даний час.

В свою чергу, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олег Печолат відзначив, що 17 березня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради та запросив керівників управлінь та відділів взяти участь у засіданні.

По завершені наради Олеся Назаренко наголосила присутнім дотримуватись протиепідемічних заходів та дбати про своє здоров’я.