Сьогодні, 17 березня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олег Печолат провів робочу нараду з старостами сіл та селищ територіальної громади.

В ході наради було обговорено ряд робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості.

По питанню надання комунальних послуг у населених пунктах громади виступив директор  КП «Комунсервіс» – Микола Бондаренко. У своєму виступі він відзначив, що протягом минулого тижня було здійснено об’їзд сіл та селищ Липовецької громади. Оскільки настає період проведення робіт з благоустрою Липовецьким  КП «Комунсервіс» буде організовано вивіз сміття з навколишніх сіл згідно розробленого графіку. Адже кожний населений пункт нашої громади має отримувати належні комунальні послуги – зазначив Микола Валентинович.

Про ситуацію з кадровим формуванням у медичній галузі та про роботу ФАПів поінформував присутніх директор КНП «Липовецький міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Липовецької міської ради – Василь Бондар.

В ході виступу, Василь Михайлович звернувся з проханням до старост, щодо проведення роз’яснювальної роботи серед населення про замовлення на щеплення проти COVID-19. Також зазначив, що вакцинація здійснюється виключно на базі Липовецької міської лікарні.

В свою чергу директор  КНП «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради – Олександр Дмитрук доповів про фінансування вторинної ланки медицини та придбання медичних пакетів.

Начальник фінансового управління – Галина Поєдинок озвучила учасникам наради фінансову ситуацію у сфері освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства. Також, запросила старост до ділової активності оскільки від прозорості роботи залежить співпраця та бажаний результат.

Головний спеціаліст організаційного відділу міської ради – Алла Козаченко провела інформаційну роботу для старост, щодо вчинення нотаріальних дій у разі відмови від спадщини, а також роздала інформаційні матеріали для використання в роботі.

Варто відзначити, нарада проводилась з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та з використанням відповідних засобів індивідуального захисту.