17 березня, під головуванням в.о. міського голови Олесі Назаренко відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

В роботі засідання взяли участь заступник міського голови С.С.Кропивницький, керуючий справами виконкому міської ради О.В.Печолат, начальники відділів та управлінь міської ради, старости сіл та селищ.

Згідно порядку денного членами виконавчого комітету було розглянуто 18 питань.

В ході засідання майор поліції, старший дільничний офіцер відділу поліції №4 Вінницького районного управління поліції ГУ НП у Вінницькій області Олександр Дажура, доповів присутнім про стан дотримання законності та правопорядку на території міської громади.

По завершені своєї доповіді Олександр Вікторович наголосив на дотриманні карантинних вимог, дотриманні обмежувальних заходів, оскільки у Вінницькій області надзвичайно складна ситуація по захворюваності на COVID-19.

Так, як надворі наступила весна, кожен має подбати про свою прилеглу територію, як  біля адмінприміщень так і біля кожного домогосподарства. Про проведення двомісячника з благоустрою та надання дозволу на зрізання дерев поінформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства – Костянтин Колодій.

По питанню про утворення міжвідомчої ради з питань підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, виступив заступник міського голови  – Сергій Кропивницький.

В ході засідання виконавчого комітету було затверджено План роботи опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради та план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ квартал 2021 року.

Також члени виконавчого комітету підтримали затвердження: фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Липовецький міський центр первинної  медико – санітарної допомоги» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області на 2021 рік;

– Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області;

– фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Липовецька міська лікарня» Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області на 2021 рік.

Про експертну комісію інформувала начальник загального відділу – Наталія Соловйова.

Про Липовецьку міську евакуаційну комісію інформував  завідувач сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами – Володимир Михайленко.

Ряд інших питань порядку денного були розглянуті та підтримані членами виконавчого комітету міської ради.

Варто відзначити, чергове засідання виконавчого комітету проходило з дотриманням карантинних обмежень.