ЛИПОВЕЦЬКА
МІСЬКА РАДА
 

 

Шановні депутати,

гості міста,

дорогі земляки!

Дозвольте, насамперед, висловити сердечну подяку всім виборцям, які продемонстрували високу громадянську свідомість, небайдужість до долі нашого рідного міста й обрали депутатів міської Ради. Серед них — фахівці різних галузей, вони представляють весь спектр політичної палітри міста. Це великий потенціал і він дав надію на те, що ми спільно виправдаємо Вашу високу довіру. Тож дозвольте сердечно привітати Вас, шановні депутати міської ради, з Вашим обранням і побажати успіхів на широкій благородній ниві депутатської діяльності.

 

 

 

 


Липовецька районна рада

 


Липовецька РДА

 

 Приємні події , що стались у День міста... PDF Друк e-mail

Так склалось, що іменини міста співпали із Днем народження ветерана Великої Вітчизняної війни, шанованого у місті чоловіка Володимира Івановича Матули. В цей день він відзначав свій дев"яностолітній ювілей. До ювіляра завітали із подарунком та щирими побажаннями довголіття, міцного здоров"я, добра й миру міський голова Микола Майданюк та голова ради ветеранів міста Микола Шишківський.

І ще одна приємна подія ознаменувала цей день: двоє молодих липівчан - Альона Дем"янюк та Вадим Дмитрук у День народження міста побралися, стали на рушник щастя й долі .

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 49