ЛИПОВЕЦЬКА
МІСЬКА РАДА
 

 
Новини нашого міста
Зустрілися шахісти. PDF Друк e-mail

В рамках  IV міських спортивних  ігор, що відбуваються між командами підприємств, установ та асоціацій міста, відбулись змагання із інтелектуального виду спорту - гри в шахи. На цей вид змагань виставили у повному складі свої команди Вінницька філія ТОВ "Яблуневий дар",  держслужбовці, ДЮСШ, освіта,  енергетики. На жаль, в зв’язку з початком посівної, команда "Зернопродукт" не змогла взяти участь у шаховому турнірі.

 
Зустріч липівчан із представником військової частини. PDF Друк e-mail

На зустріч прибули підприємці міста, депутати міської ради, керівники підприємств, громадських організацій аби почути із перших вуст інформацію про ситуацію, що склалась у військових частинах з матеріально-технічним забезпеченням, дізнатись про бойовий дух захисників Вітчизни .

 
Звернення виконкому Липовецької міської ради PDF Друк e-mail

Шановні  липівчани!

В зв’язку  з  чиcельними  зверненнями  громадськості  міста,    27  березня  цього  року,  сесія  Липовецької  міської  ради   розглянула  питання  перейменування  вулиці  Леніна.

 
Допомагаємо нашій армії! PDF Друк e-mail

На заклик депутатського корпусу Липовецької міської   ради, її виконавчого комітету, Фонду громади м. Липовця та громадських  організацій міста, який було кинуто в зв'язку із останніми подіями, що відбуваються в державі, відгукнулось чимало людей із добрим серцем, справжніх патріотів, юридичних осіб та трудових колективів.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 69