ЛИПОВЕЦЬКА
МІСЬКА РАДА
 

 
Новини нашого міста
ГОДИНУ З МИКОЛОЮ ПАСІЧНИКОМ. PDF Друк e-mail

 

За ініціативи органу місцевого самоврядування у районній бібліотеці  відбувся захід " Творчий портрет земляка, гумориста Миколи Пасічника".У ньому взяли участь працівники районної бібліотеки, жіночий клуб "Надвечір"я" , гурток театрального мистецтва ДЮЦ та шкільна молодь. Відбувся конкурс читців гуморесок, учасники якого були відзначені подяками міським головою. Переможцем конкурсу став творчий колектив із Липовецького ДЮЦ.

 
Рейд у прибережній зоні. PDF Друк e-mail

В рамках Програми "Екологія-2015" організовано рейд по прибережній смузі центральної водойми міста, яку орендує районне Товариство мисливців та рибалок. Комісія у складі заступника міського голови Валентини Тращук, заступника голови молодіжного виконкому Анастасії Жук , голови Товариства  Володимира Притули, дільничного інспектора Олександра Дажури, інспектора із благоустрою Петра Шевчука зробила висновок, що порівняно з минулим роком, стан природоохоронної зони став кращим, але ще є над чим працювати.

 
Звіти й вибори у профспілці держустанов. PDF Друк e-mail

Відбулась звітно-виборна кампанія у профспілці державних установ району. Завершила її звітно-виборна конференція, яка відбулась 21 травня, у четвер.

 
Доцільність створення ОСББ PDF Друк e-mail

На сьогодні, лише у 3 багатоквартирних будинків у місті Липовець створено ОСББ, що становить близько 5% від загальної площі усього житлового фонду. Як відомо, 14 травня 2015 року Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект №1565 “Про особливості реалізації права власності у багатоквартирних будинках”, більш відомий як закон про ОСББ.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 100