ЛИПОВЕЦЬКА
МІСЬКА РАДА
 

 
Новини нашого міста
ДОВГОЖДАНА ЗУСТРІЧ PDF Друк e-mail

Повернулись додому зі Сходу України 15 бійців Національної гвардії , які захищали нашу єдність поблизу Кримського, Бахмутки, Нижнього Луганської області. Зустрічали наших захисників громадою. Рідні - з квітами, жовто-блакитними кульками, ще задовго до їх приїзду збирались у центрі міста. Проявив готовність і духовий оркестр, який урочисто проводжає і зустрічає наших захисників. І ось настала довгожданна мить : липівчани обіймали своїх синів, братів, батьків,чоловіків, коханих. Тисли правицю кожному, аби висловити свою повагу до них, живих і здорових синів - захисників Вітчизни.

 
На Святі морозива PDF Друк e-mail

Цього літа малих липівчан обійшло оздоровлення під час канікул (як і всіх дітей у державі, які користувались путівками з Фонду соціального страхування), зате для них почастішали в місті святкові заходи . Недавно, у спекотні липневі дні, відбулось Свято морозива, організоване ТОВ "Айснет" для шанувальників своєї продукції.

 
Робота молодіжного виконкому PDF Друк e-mail

Очікуючи завершення робіт у міському сквері, молодь продовжує працювати . Ось і нещодавно , молодь міста обговорила актуальне сьогодні питання активізації волонтерської діяльності задля поліпшення вирішення потреб місцевої громади . Перед присутніми виступили Микола Обара, голова правління Фонду громади, та Олена Казимова , керівник громадської організації смт. Турбів .

 
Українські звичаї , які повертають в дитинство... PDF Друк e-mail

Що б не говорили про Свято Івана - Купайла, а для нас, дорослих, це спогади про дитинство. Спочатку - це плетіння віночків із польових квітів, прибирання верби ягодами , квітами та цукерками, святковий обід із вареників, млинців та киселю із ягодами, це збирання з бабусею різнотрав"я для чаїв, які сім"єю п"ються у довгі зимові вечори і мають цілющу силу.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 104