ЛИПОВЕЦЬКА
МІСЬКА РАДА
Новини нашого міста
Кубок міського голови PDF Друк e-mail

Протягом грудня цього року на корті біля Липовецької ДЮСШ проводився турнір з міні-футболу на кубок міського голови м. Липовця.

 
Робота над проектами триває PDF Друк e-mail

У поточному році проект міської ради «Впорядкування міського скверу як елемент поліпшення якості життя в місті» став переможцем обласного конкурсу проектів та програм розвитку органів місцевого самоврядування.

 
Заява Членів громадської організації «Молодіжне об’єднання - нова архітектура країни» щодо підтримки євроінтеграційних прагнень України та недопущення застосування сили до мирних акцій, гарантування права громадян на вільне волевиявлення. PDF Друк e-mail

Ми, представники громадської організації «Молодіжне об’єднання - нова архітектура країни», є активними прихильниками курсу української держави щодо реалізації євроінтеграційних прагнень та укладання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 
Всесвітній день інвалідів PDF Друк e-mail

Найважиливішим чинником розвитку суспільства є гуманне та дбайливе ставлення до людей, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного та психологічного розвитку і тяжкої хвороби.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 61