Шановні батьки або особи, що їх замінюють!

Загальна міська електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади міста здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Липовецької міської ради № 21 від  5 лютого   2016 року «Про запровадження загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Липовець» для дітей, які народилися після 1 жовтня 2015 року(Розпорядження № 12 “Про початок реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Липовець”).

Відповідно до п. 3.3. Положення заявник зобов’язаний протягом 5 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі, написати заяву на включення до черги та пред’явить документи, що підтверджують достовірність даних та пільговість (за потребою).

Прохідний бар’єр визначається фактичною наповнюваністю групи, що, як правило, відповідає п. 8 Положення про дошкільний навчальний заклад затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. № 309.

Для того, щоб зареєструватися, вам необхідно заповнити відповідну ФОРМУ самостійно або звернутись в міську раду до заступника міського голови Фоміної О.В.

Додаткову інформацію ви зможете отримати за телефоном: (04358) 2-19-66 чи у Липовецькій міській раді у заступника з питань виконавчих органів.