Протокол №18

засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій м. Липовець від 31 липня 2020 року
Голова комісії: Грушко М.Т.
Секретар комісії: Печолат О.В.
Присутні члени комісії: Карбівська Н.В., Фоміна О.В., Петрівський С.Р.,
Бондаренко М.В., Лебідь А.М., Абрамович В.В.
Порядок денний:
1. Про надання дозволу на відкриття та функціонування дошкільних навчальних закладів.
Виступив: міський голова Грушко М.Т., який ознайомив з довідками комісії щодо надання дозволу на відкриття та функціонування дошкільних навчальних закладів в умовах карантину (додаються).
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на відкриття та функціонування дошкільних навчальних закладів №1 «Сонечко» та №2 «Малятко» з 03 серпня 2020 року в умовах карантину, при дотриманні тимчасових рекомендацій, зазначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020р.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Фоміну О.В.

Голова комісії ТЕБ та НС Микола ГРУШКО
Секретар комісії Олег ПЕЧОЛАТ

1032-га річниця Хрещення Київської Русі-України – в умовах пандемії, молімося вдома, проявімо нашу глибоку віру у турботі про ближніх, про їхнє здоров’я та безпеку

Хрещення Київської Русі-України – одна з найвизначніших подій в історії духовного та культурного розвитку нашого народу. З 2008 року, відповідно Указу Президента, щороку 28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, дана подія відзначається на державному рівні.

За традицією, тисячі українців 27-28 липня, збираються в столиці України – м. Києві та вшановують історичну подію урочистими молебнями та багатотисячними хресними ходами.

Проте, цьогоріч, 1032-ту річницю Хрещення Київської Русі-України ми відзначаємо в умовах пандемії коронавірусу. Державними органами встановлено ряд карантинних норм, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19, в тому числі діють обмеження на проведення релігійних заходів.

Згідно рішення синоду Православної церкви України та офіційних листів Української Православної церкви, релігійні організації прийняли рішення відмовитися від загальноцерковних масових заходів в день Хрещення Київської Русі-України. Тому, звертаємося до духовенства та віруючих Вінницької області, дослухатися до рішення предстоятелів церков щодо відмови від організації та проведення публічних релігійних заходів.

Використаймо нинішні обставини для особистої щирої молитви за усіх хто поруч, проявімо нашу глибоку віру у турботі про ближніх, про їхнє здоров’я та безпеку. Адже любов та милосердя є однією з доріг, яка допомагає кожному знайти Бога у храмі власної душі.

Вінницька обласна державна адміністрація

ОГОЛОШЕННЯ

05 серпня 2020р.
з 8:00 години буде припинено газопостачання у м. Липовець
у зв’язку із ремонтними роботами на зовнішньому газопроводі. Відновлення газопостачання буде проводитися 05-06 серпня 2020р. після повного виконання ремонтних робіт.
Прохання при виході із дому перекрити крани перед лічильниками та газовими приладами.

Адміністрація Липовецької дільниці АТ «ВІННИЦЯГАЗ»

Держпродспоживслужба інформує

На виконання протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №29 від 15 липня 2020 року щодо посилення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства суб’єктами господарювання різних форм власності, спеціалістами районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться щоденний моніторинг дотримання тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.
В черговий раз порушується питання щодо стихійної торгівлі в населених пунктах району.
Стихійна торгівля вже стала звичним і невід’ємним атрибутом життя населення району та міста. У жодній європейській країні не можна побачити вуличних продавців харчовими продуктами на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях.
З настанням весняно-літнього періоду в рази зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування. Цьому сприяє не лише соціально-економічне становище в країні, а й те, що громадянин не замислюється над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров’ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків надаючи перевагу продуктам харчування, які реалізують із землі, не замислюючись про їх якість, ким та в яких умовах вони виготовлені, де зберігались і як вони транспортувались. Не звертаючи уваги на бруд, що летить на продукти з вулиці від машин та з-під ніг перехожих, та не згадуючи повідомлення в засобах масової інформації про гострі кишкові отруєння серед тих осіб, які вживали продукти придбані на стихійних ринках, вважаючи, що з ними цього не трапиться. Купуючи продукти харчування на вулиці покупець бере відповідальність на себе та повинен усвідомлювати всі ризики для здоров’я, оскільки у більшості випадків вулична торгівля в Україні незаконна. Контроль за незаконною торгівлею з боку держави, жодним чином не здійснюється, якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють.
Єдине законне місце для торгівлі харчовими продуктами, крім магазинів – це ринок. Саме там знаходиться державна лабораторія ветсанекспертизи, яка здійснює обов’язковий державний ветеринарно-санітарний контроль за якістю та безпечністю продукції, що реалізується, і надає продавцю товару експертний висновок установленої форми про те, що даний продукт придатний до вживання.
Якщо, наприклад, взяти молоко та молочні продукти, то продавці повинні щодня надавати їх на перевірку. І при цьому власник корови повинен мати ветеринарну довідку про стан здоров’я тварини, від якої отримано молоко і де вказано, чи досліджувалась вона на мастит, лейкоз та бруцельоз – хвороби, які можуть передаватись і людям. Якщо це реалізатор, то в нього має бути санітарна книжка із записами про обов’язкові медичні огляди. Також не можна купувати молоко в пластикових пляшках, які є предметами одноразового використання і не завжди мають відоме походження – іноді пляшки збирають на смітниках. Такі вимоги до торгівлі даними продуктами пов’язані з їх небезпечністю для здоров’я у випадку неналежного зберігання цього товару, отримання молока від хворої худоби, купування його у нездорового продавця.
Наголошуємо, що відповідно до статті 160 Кодексу України про адміністративні порушення торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.
Липовецьке районне управління Держпродспоживслужби НАГОЛОШУЄ, що придбані продукти харчування у невстановленому місці, у випадкової людини, в умовах, що не відповідають нормам його виготовлення та зберігання, у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини. Але на жаль, не завжди громадяни розуміють згубність та небезпеку для здоров’я придбання харчових продуктів у таких місцях. Необхідно, щоб усі жителі налаштувались на боротьбу зі стихійною торгівлею.
Жодні адміністративні заходи з рейдовими перевірками повністю її не ліквідують, бо попит народжує пропозицію. Єдиний правильний спосіб боротьби – не купувати продуктів харчування й інших товарів у місцях стихійної торгівлі.

Липовецьке районне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

ПОВІДОМЛЕННЯ про переможців конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності

06.07.2020 відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єкта міської комунальної власності.
Переможець конкурсу ФОП Пустовєтова С.В. на земельну ділянку, яка розташована за адресою: м. Липовець, вул. Столярського, 11, Вінницької області, площею 0,4390 га; кадастровий номер: 0522210100:01:001:1014; цільове використання – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

Прес-реліз АТ “Вінницягаз”

Передайте показання лічильника газу вчасно, щоб отримати рахунок згідно вашого споживання

АТ «Вінницягаз» нагадує: показання газового лічильника потрібно передавати з 1 по 5 число щомісяця, у визначений спосіб.
Тоді рахунок до оплати сформується, виходячи з поданих вами даних.
В іншому випадку нарахування вимушено здійснюються розрахунковим способом, що тягне за собою розбіжності у розрахунках, необхідність звірки даних, перерахунку та інші зайві клопоти.
Для зручності споживачів газу функціонують ряд онлайн-сервісів «Вінницягаз». З їх допомогою Ви можете передати показання лічильника, завантажити рахунки за газ та його доставку, сплатити їх, переглянути баланс по вашому особовому рахунку, не виходячи з дому, у будь-який зручний час.
До Ваших послуг:
– Особистий кабінет на сайті 104.ua https://104.ua/ua/ ;
– мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/2ZvlI2j ;
– мобільний додаток 104 Mobile Light для iPhone http://bit.ly/2KjleGk ;
– чат бот «7104ua» у месенджері Viber http://bit.ly/2IyJmph ;
– в Telegram 7104ua https://t.me/ua7104_bot ;
– смс на короткий номер 7104 у наступному форматі: номер особового рахунку
(10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр).
Контакт-центр компанії за тел.(067) 01-10-104, (0432) 509-104, що працює щоденно з 08 до 20 год.
Крім того, за телефонами контакт-центру можна здійснити експрес-реєстрацію Особистого кабінету https://bit.ly/104_express. Для цього досить зателефонувати з мобільного за вказаними телефонами та повідомити свій особовий рахунок. Оператори контакт-центру здійснять для Вас реєстрацію особистого кабінету, а Вам на мобільний прийде смс з логіном на паролем, а також посиланням для переходу в кабінет.
Заощаджуйте свій час, не витрачайте його на зайві поїздки та черги. Бережіть здоров’я!
Вирішуйте Ваші «газові» справи дистанційно.

ПРОТОКОЛ №16

засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 червня 2020 року м. Липовець
Голова комісії: Грушко М.Т.
Секретар комісії: Печолат О.В.
Присутні члени комісії: Карбівська Н.В., Фоміна О.В., Петрівський С.Р., Бондаренко М.В., Лебідь А.М.
Порядок денний:
1. Щодо уточнення режиму роботи суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами.
Виступив: міський голова Грушко М.Т. з інформацією щодо виконання протоколу засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.06.2020 року №26.
У зв’язку із зверненням Регіональної ради підприємців від 25 червня 2020 року №02/06/20 щодо встановлення більш раннього режиму роботи для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами та з метою зменшення черг споживачів до продовольчих магазинів у піковий період, пропонується встановити початок роботи з 7:00 години для вищезазначених суб’єктів господарювання за виключенням тих, які здійснюють свою діяльність на ринках та продовольчих магазинів, які працюють у цілодобовому режимі.
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:
1. Рекомендувати встановлення початку роботи з 7:00 години для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами, крім ринків та продовольчих магазинів, які працюють у цілодобовому режимі.
Термін виконання: до закінчення адаптивного карантину
2. Щодо обмежування часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптованого карантину
Виступив: міський голова Грушко М.Т. , який доповів членам комісії про звернення громадян та підприємців міста щодо прийняття міською комісією 26 червня ц.р. обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптованого карантину. Запропонував, у зв’язку з відсутністю росту хворих на СОVID-19 у місті та районі, встановити обмеження з 23 год.
В обговоренні питання взяли участь Печолат О.В.,Фоміна О.В.
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

3. Пункт 1 рішення міської комісії з ТЕБ та НС від 26.06.2020р. викласти у новій редакції :
Рекомендувати обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 23-ї години.
Термін виконання: до закінчення адаптивного карантину.

Голова комісії ТЕБ та НС Микола ГРУШКО

Секретар комісії Олег ПЕЧОЛАТ

ПРОТОКОЛ № 15


засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  26 червня 2020 року м. Липовець

Голова комісії:Грушко М.Т.

Секретар комісії:Печолат О.В.

 

Присутні члени комісії:Карбівська Н.В.,  Фоміна О.В., Петрівський С.Р., Бондаренко М.В.

 

                                                  Порядок денний:

  1. Щодо обмежування часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності на період адаптованого карантину

Виступив:  міський голова Грушко М.Т.  з інформацією щодо виконання

протоколу засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.06.2020 року №25.

 

                                           КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

 

1.Обмежити час  роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22-ї години.

Термін виконання: негайно,до закінчення адаптивного карантину.

  1. Рекомендувати начальнику Липовецького відділення поліції Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції Вінницької області (Гавришу В.В.) та начальнику Липовецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (В’юнику С.І.) в межах повноважень, здійснювати контроль за дотриманням даного рішення.

 

 

Голова комісії ТЕБ та НС                               Микола ГРУШКО

 

Секретар комісії                                                  Олег ПЕЧОЛАТ