Попередження загибелі на водних об’єктах!

Аби зменшити показники загибелі на водних об’єктах Липовецького району, фахівці Служби порятунку м. Липовець продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки.
Зокрема, 12 липня рятувальники провели профілактичне відпрацювання м. Липовець з метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах. Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на відпочивальників які перебували на березі річки з дітьми, наголосивши не залишати малечу без нагляду та постійно навчати правилам безпеки життєдіяльності.
Під час профілактичного рейду рятувальники роздали місцевим жителям інформаційні листівки з основними правилами безпеки на воді та в побуті.

Шановні жителі міста Липовець!

Виконавчий комітет Липовецької міської ради та міський голова Грушко М.Т.

                                          Запрошують усіх на свято Івана Купала, яке відбудеться 7 липня

на території міського клубу (мікрорайон Кам’янка).

Початок 0 19.00

На Вас чекає таїнство старовинних традицій і справжні купальські народні гуляння!

Шановні жителі та гості міста!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Основний Закон – один для всіх. Шануймо його, пам’ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

З повагою, Липовецький міський голова      Микола ГРУШКО

 

Шановні працівники медичної галузі!

Сердечно вітаю Вас  з професійним святом – Днем медичного працівника!
У всі часи професія медика була однією з самих важливих та поважних. Немає нічого
дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на людей в білих халатах покладається велика
відповідальність за це безцінне надбання.
Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої
допомоги – всіх вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини – здоров’ю.
Тож нехай усі ваші благородні справи повертаються до вас сторицею, а кожна мить життя
радує своєю неповторністю.
Щастя Вам і добра!  Міцного вам здоров’я  успіхів у реалізації життєвих планів і нових
вагомих здобутків.

З повагою,
міський голова                 Микола ГРУШКО

«Хай завжди буде сонце, Хай завжди буде небо, Хай завжди буде мама Хай завжди буду я».

 

Розважальна програма від Центру святкових подій «5 зірок», солодощі від міського голови Миколи Грушка, сувеніри від ТМ «Ласунка», ТМ «Рудь» та яскраві світлини від фотографа Ані, теплі слова привітання та щирі посмішки вирували на Молодіжній площі напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Організатори святкового заходу цього року особливо постаралися, аби наповнилися реальним змістом слова: «Хай розцвітають усмішки дитячі!».

Міський голова Микола Грушко привітав дітей з цим святом та передав привітання від депутата обласної ради Тетяни Редько. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Цей день – не тільки веселе свято для малечі, а й нагадування суспільству про необхідність  поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного соціуму та добробуту в ньому.

Наша спільна праця спрямована на  те, щоб робити дітей щасливими –  бо  їх  щастя  –  це  наше  щастя , просто  любімо  їх, цінуймо, як  найбільший  земний  дар – бережімо їх  –  бережімо   себе, бо  вони  –  це  ж  ми  після нас тутешніх,  вони  більше  чим  ми  є нині  –   вони  наше  майбутнє  ..!

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Державна фіскальна служба України повідомляє!

Державна фіскальна служба України з метою забезпечення безумовного дотримання вимог Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та інших нормативно-правових актів щодо сплати податку на доходи фізичних осіб юридичною особою до відповідних бюджетів за відокремлені підрозділи, не уповноважені нараховувати  та перераховувати такий податок за працівників цих підрозділів, повідомляє таке.

Згідно зі ст. 55 Господарського кодексу України (далі – ГКУ) суб’єктами господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов’язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов’язаннями в межах цього майна, крім випадків, передбачених законодавством. При цьому зазначені суб’єкти мають право відкривати свої філії, представництва, інші відокремлені підрозділи без створення юридичної особи.

Статтею 64 ГКУ визначено порядок організації структури підприємств, відповідно до якої підприємство може складатися з виробничих структурних підрозділів  (виробництв, цехів, відділень, дільниць, бригад, бюро, лабораторій тощо), а також функціональних структурних підрозділів апарату управління (управлінь, відділів, бюро, служб тощо).

Водночас при створенні підприємством філії, представництва, відділення та інших відокремлених підрозділів питання про розміщення таких підрозділів підприємства необхідно погоджувати з відповідними органами місцевого самоврядування в установлено законодавством порядку.

«Відокремлені підрозділи» для розділу IV Кодексу вживаються у значенні, визначеному ГКУ (п.п. 14.1.30 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

Для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб відокремлені підрозділи визначаються з урахуванням норм ст. 64 ГКУ незалежно від того, включені /не включені такі підрозділи юридичною особою до Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Порядок сплати (перерахування) податку до бюджету передбачено ст. 168 Кодексу, відповідно до якої податок, утриманий від доходів резидентів, підлягає зарахуванню до бюджету згідно нормами Бюджетного кодексу України (далі – БКУ).

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету також здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 Кодексу, за ставкою, визначеною п.п. 1.3 цього пункту (п.п. 1.4 п.161 підрозділу 10 розділу ХХ, «Перехідні положення» Кодексу).

Такий порядок застосовується усіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної  громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання  і сплати (перерахування)  до бюджету податку (п.п.  168.4.2 п. 168.4 ст. 168 Кодексу).

Відповідно до ст. 64 БКУ податок на доходи фізичних осіб, який сплачується податковим агентом – юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента – юридичної особи , зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням  (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що сплачуються фізичній особі.

Згідно з 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 Кодексу суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

У разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ, усі обов’язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи  нарахованим працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням  та кого відокремленого підрозділу.

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Кодексу з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації  або взяттю на облік у контролюючих органів за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживанням особи (основне місце обліку), а також за місцем розташуванням (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна об’єктів оподаткуванням або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність ( не основне місце обліку).

Об’єктами  оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв’язку з яким у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Такі об’єкти  за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом Кодексу.

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти  оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

У  контролюючому органі за неосновним місцем обліку платник податків сплачує всі податки та збори, які згідно із законодавством мають сплачуватись на території адміністративно-територіальної одиниці, що відповідає неосновному місцю обліку, щодо таких податків подає податкові декларації ( розрахунки, звіти) та виконую інші обов’язки платника податків, а контролюючий  орган стосовно платника податків здійснює адміністрування таких податків, зборів.

Отже, якщо юридична особа створює виробничі структурні підрозділи із використанням праці найманих осіб за місцезнаходженням (розташуванням) на іншій території, ніж така юридична особа і не уповноважені  нею нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб, то такий платних податків зобов’язаний стати на облік за не основним місцем обліку у відповідних контролюючих органах за місцезнаходженням таких об’єктів та перераховувати податок на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Липовецької міської ради Вінницької області про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Липовець

  1. Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації: будівля парокотельні «Б» з прибудовами «Б1», «Б2», «Б3», «Б4», «Б5» (далі – об’єкт приватизації).

Місцезнаходження об’єкта: Вінницька область, Липовецький район, смт. Турбів, вул. Миру 147/А.

Найменування балансоутримувача: ДП «Липовецьводоканал».

КП «Вінницяоблводоканал», код за ЄДРПОУ 36522735.

Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: 22500, Вінницька обл. Липовецький р-н., м. Липовець, вул. Шевченка, 59 А.

Контактні дані: тел./факс: (04358) 2-14-89.

Відомості про об’єкт приватизації та про земельні ділянки, на яких розташований об’єкт: Будівля парокотельні «Б» з прибудовами «Б1», «Б2», «Б3», «Б4», «Б5», загальною площею 752,9 м². Будівля із вказаними приміщеннями розташована в периферійній зоні населеного пункту та входить до інфраструктури будівель і споруд ДП «Липовецьводоканал» КП «Вінницяоблводоканал».

Будівля одноповерхова, цегляна, з прибудовами.

Рік побудови – 1982.

Земельна ділянка на якій розташований об’єкт, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Липовецький район, смт. Турбів, вул. Миру 147/А.

Кадастровий номер: 0522255500:01:001:3144.

Площа: 0.7044 га. Цільове призначення: 11.04 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Тип власності: Комунальна власність.

Об’єкт пропонується до продажу без земельної ділянки.

  1. Інформація про електронний аукціон:

Спосіб проведення аукціону: спосіб приватизації майна здійснюватиметься шляхом продажу на аукціоні без умов, тобто у спосіб продажу об’єкта приватизації, за яким власником об’єкта приватизації стає покупець, що в ході торгів запропонував за нього найвищу ціну без додаткових умов продажу об’єкта приватизації.

Дата та час проведення аукціону:  20 червня 2019 року.

Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, тобто у спосіб продажу об’єкта приватизації, за яким власником об’єкта приватизації стає покупець, що в ході торгів запропонував за нього найвищу ціну без додаткових умов продажу об’єкта приватизації встановлюється ЕТС для електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання цінових пропозицій: до 13-00 включно.

Час і місце проведення огляду об’єкта: ознайомитися з об`єктом можна в робочі дні за місцем його розташування за адресою: Вінницька область, Липовецький район, смт. Турбів, вул. Миру 147/А.

Для можливості огляду та ознайомлення з документами, що стосуються об’єкта, потенційним покупцям необхідно звертатися до виконавчого комітету Липовецької міської ради, адреса: 22500, м. Липовець, вул. В. Липківського, 30, час роботи: з 08:00 – 17:00 у будні дні, e-mail: lypovetsmr@gmail.com, контактна особа – Кропивницький Сергій Станіславович, н.т.: 068 19 81 811.

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна продажу 544 347 грн., без урахування ПДВ.

Розмір гарантійного внеску:  54 434,70грн.

Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн.

Умови продажу:

Аукціон без умов, тобто спосіб продажу об’єкта приватизації, за яким власником об’єкта приватизації стає покупець, що в ході торгів запропонував за нього найвищу ціну без додаткових умов продажу об’єкта приватизації.

Організатор аукціону: виконавчий комітет Липовецької міської ради, адреса: 22500, м. Липовець, вул. В. Липківського, 30, адреса веб-сайту: http://lipovec.com.ua/ , час роботи: з 08:00 – 17:00 у будні дні, e-mail: lypovetsmr@gmail.com, контактна особа – Кропивницький Сергій Станіславович, тел.: 068 19 81 811.

  1. Додаткова інформація:

Найменування банку, ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ, МФО, місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, доларах США і євро, відкриті для сплати гарантійного та реєстраційного внесків, та казначейських рахунків для проведення розрахунків за придбані об’єкти.

 

УК у Липовецькому р-ні/

Липовець/3103000

р/р 31517905002274

Казначейство України (ЕАП)

МФО 899998

ЄДРПОУ 37336986

Кошти від відчуження майна»