Шановні ветерани війни, дорогі липовчани!

        Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 74-ою річницею Перемоги над нацизмом у Європі.

Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Низькій уклін від усіх нас тим, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

З нагоди Дня Перемоги сердечно бажаю кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни. Зі святом!

 

Микола ГРУШКО, Липовецький міський голова

ШАНОВНІ ЛИПІВЧАНИ ТА ГОСТІ МІСТА!!!

05 травня 2019 року (неділя) в українській традиції є поминальним днем за померлими родичами.
З цього приводу за ініціативи Липовецької міської ради з 08:00 по 12:00 год. проводитиметься безкоштовне перевезення громадян за автобусним маршрутом:
центр міста (Автобусна станція) – нове кладовище мікрорайону «Гайсин» – центр міста (Автобусна станція).

До уваги пасічників міста Липовець!

 

 

Липовецька міська рада повідомляє пасічників та жителів міста, що Липовецька філія ПрАТ «Зернопродукт» в період з 03  травня по 06 травня 2019 року буде проводити оприскування посівів озимого ріпаку в полі №15 Березівка (біля відстійників) та в полі №24 Кам»янка (напрямок на с.Струтинка) препаратом Фастак.

Шановні липівчани!

Сердечно вітаю Вас із найвеличнішим святом – Великоднем!
Воскресіння Христове — це свято життя, яке є доброю нагодою згадати про милосердя, людяність і доброту.
Нехай та велика радість, яку сьогодні переживає весь християнський світ, наповнить Ваші душі духовною силою і надихне на праведні справи.
Нехай Господь не оминає своєю милістю жодну липовецьку родину, дає всім нам сили і терпіння.
У день світлого Свята Христового Воскресіння від усього серця бажаю Вам і Вашим сім’ям Божої благодаті, добробуту, здоров’я, злагоди і миру.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою, Липовецький міський голова Микола ГРУШКО

ІНФОРМУЄМО!

Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Обрій” надає соціальну послугу “Тимчасовий відпочинок для батьків або осіб які їх замінюють, догляд за дітьми з інвалідністю”.

За детальною інформацію звертатись до виконавчого комітетут Липовецької міської ради за тел. 2-32-55 або в Управління праці та соціалнього захисту населення.

Вітання з ювілеєм!

Голова ветеранської організації – Шишіквський М.М. та заступник міського голови – Фоміна О.В, привітали з 90-річчям Герасименко Лідію Хомівну, побажали довгих років життя, здоров’я та благополуччя, подарували подарунки та вручили квіти.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

 

 

16 квітня 2019 р. о 14:00 год. в приміщенні Липовецької міської ради (за адресою: м. Липовець, вул. В.Липківського, 30, 2-й поверх, актова зала) будуть проведені громадські слухання з питання прийняття регуляторного акту – проекту рішення Липовецької міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Липовець на 2020 рік»

Вітання з 90-річчям!

15 березня святкує свій прекрасний ювілей Трофимчук Ніна Омелянівна. Голова ветеранської організації – Щишківський Микола Макарович та заступник міського голови – Фоміна Ольга Володимирівна, привітали з 90- річчям жительку міста, подарували подарунки та квіти, передали найщиріші привітання від міського голови Грушка Миколи Терентійовича.

Шановні колеги, друзі!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Ваша щоденна праця – основа добробуту липівчан. Адже від вашого відповідального виконання службових обов’язків залежить  забезпечення комфортних умов життя  громадян.

Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Тому можу говорити з впевненістю, що від вашої роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

Щиро дякую за відповідальну та почесну працю на благо людей.

Бажаю вам вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру, добробуту, душевного тепла, професійних здобутків та поваги від людей.

 

З повагою,

 Липовецький міський голова                                                     Микола ГРУШКО